Info

Meie kodulehelt kaupade tellimine on lihtne ja mugav. Selleks, et meie kodulehelt tooteid tellida ei ole vaja Teil registreeruda.Tellimuse esitamiseks tuleb Teil ainult välja valida huvipakkuv toode ning lisada see ostukorvi. Ostukorvile klikkides saate asuda kohe tellima või vaadata/muuta ostukorvi sisu. Kui muudate ostukorvis olevate toodete kogust, siis kindlasti vajutage all olevale võimalusele: salvesta koguse muudatused.

Kui olete juba toote kogust muutnud ja lisanud ostukorvi, siis klikkides nupule "Telli" ning liigute järgmisesse etappi. Tellimuse lehele, kus saate oma andmeid sisestada. Sealt valite ka sobivaima transpordi viisi. Tellimused, mille maksumus ületab 40 eurot toimetame kohale tasuta.

Kontrollige tellimust ning tutvuge e-poe kasutustingimustega. NB! Samuti ärge unustage märkida linnukest kasti "Nõustun kasutustingimustega". Kontrollige tellimust ning vajutage nupukesele "Telli". Tutvu makseviisiga, kui tellimus tehtud võite tagasi e-poodi minna või tellimuse omale printida. Tellimuse kinnitus ja arve, mis on ühtlasi ka kauba eest tasumise aluseks, saadetakse teie e-postile. Reeglina postitame tellimuse kuni 3 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, siis võtame kindlasti ühendust. Edasine paki kohale toimetamise kiirus sõltub juba transporditeenuse pakkujast. Selleks, et Kaubad jõuaksid tõrgeteta Tellijani, palume kontrollida aadressi õigsust ja arve tasumisel märkida kindlasti maksekorralduse selgitusse arve number. Arve on kehtiv 5 päeva, kui selle aja jooksul pole arvet tasutud eeldame, et klient on tellimusest loobunud.

Kauba eest tasumine: Kauba eest palume tasuda OÜ Looduse Pärl arveldusarvele EE952200221050228336 Swedbank. Maksekorraldusele märkige palun kindlasti tellimuskinnituse/arve number!

Kaupade saatmine: Tellitud kaubad edastatakse Tellijale SmartPosti vahendusel. 

SmartPost pakiautomaadi teenus - Hind: 3,35 eurot. NB! Kui Te valite kaubatarneks Itella SmartPost, palun märkida kliendi märkustesse, pakiautomaadi asukoht.

Täname tellimuse eest!

Üle 40 euro tellimused postitame Eesti piires tasuta!